Останні новини

"Мамо, підстрижи мене": у Києві учитель заборонила дівчині ходити з розпущеним волоссям

У київській гімназії на Оболоні стався конфлікт між учителем та школяркою. Класний керівник змушує дівчину заплітати волосся або збирати їх у хвіст.

Про конфлікт розповіла мама школярки на сторінці у Facebook.

Жінка розповідає, що учитель ходить за нею та перевіряє чи зібране у дівчини волосся чи ні. Крім того, школярці постійно дорікають за зовнішній вигляд, мовляв, та виглядає "неохайно".

"Дочка каже що вчитель її принижує при всьому класі. Доньці 13 років. Вона почала дорослішати і через розпущене волосся (а там шикарні світле волосся) вона зараз самовиражається. Мені дочка сказала що вона не буде збирати волосся тому що не хоче. В принципі я вважаю що вона має право, вибирати зачіску яка їй подобається. У статуті школи нічого не сказано про те що діти повинні ходити з заплетене і волоссям", - розповідає мама дівчини.

Жінка розповідає, що школярка вже сказала мамі, що хоче, щоб та підстригла її волосся. Однак вона переконана, що донька має право ходити з розпущеним волоссям. 

У коментарях серед користувачів розпочалася дискусія щодо зовнішнього вигляду дівчини.

"Ви не зобов'язані дотримуватись шкільного уставу, він для співробітників школи. З боку учителя зауваження щодо зовнішнього вигляду можна кваліфікувати як жорстоке ставлення до дітей. Ви маєте заступитись за свою дитину й поставити на місце учителя, а якщо потрібно й директора."

"...але як мама я підтримую учителя. Кожна структура має свої вимоги та етикет. Навіть в офісах далеко не в усіх дозволено розпускати волосся, а то це діти... мають бути рамки. Дуже рано вони хочуть бути дорослими..., а потім читаємо страшні статті про педофілію"


Нагадаємо, міністерство юстиції України скоро буде застосовувати штучний інтелект, щоб оцінити ризик здійснення злочинцем нових правопорушень. Шляхом проставлення відповідей в межах програмного забезпечення співробітник отримує оцінку ймовірності скоєння злочинцем нового злочину за шкалою від 0 до 97. Докладніше читайте у нашому матеріалі. 

Вийти в ефір