Останні новини

"Ми не мали жодної відповіді, чому не хочуть будувати", - Андрій Іллєнко про наземне метро на Троєщину

За 7 років у Києві не було побудовано жодної станції метро. Кандидат у мери від партії ВО "Свобода" Андрій Іллєнко заявив, що є готовий проект наземного метро на Троєщину.

Про це він зазначив у прямому ефірі телеканалу Kyiv Live.

"Очевидно, це та гілка, яка  з одного боку йде на Троєщину, а з іншого на Солом'янку.  Ще є продовження зеленої гілки на Виноградарь. Це ключові питання, які зараз є у розвитку метрополітену. У нинішньому форматі міська влада показала нездатність вирішувати ці питання. Перед кожними виборами ми чуємо лише обіцянки", - зазначив Іллєнко.

Він зазначив, що є проект наземного метро на Троєщину, що в рази дешевше ніж підземне.

"Ми не мали жодної відповіді, чому не хочуть будувати наземне метро. На Троєщині вже є місце під це метро, але цього не роблять", - зазначив політик.

Він наголосив, що кошти для будівництва станції "реальні для Києва за 5 років".

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/SVOB929P2ZQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, однією з найбільших проблем Києва є величезні автомобільні пробки у години і не лише в центрі та на головних магістралях, а і на менш важливих транспортних напрямках столиці. 

Вийти в ефір