Останні новини

"Місто запущене": дівчина Жан-Клода Ван Дама обурилася занедбаністю Києва

Українка Олена Коверіна, яка зустрічається із відомим американським актором Жан-Клодом Ван Дамом, розкритикувала Київ, куда приїхала зі своїм супутником на зйомки. На її думку столиця виглядає гірше і занедбаніше, ніж раніше. Особливу обурюють дівчину стан українських доріг. 

Своїми думками дівчина поділилася на своїй сторінці в Instagram.

"Хороше місто Київ, але не міє зовсім. Жити не хотіла б тут, не моя енергетика. Місто красиве, звичайно, але запущене. Дороги окрема тема, навіть у Кривбасі дороги краще. Цікаво, ми застанемо момент процвітання столиці й України в цілому? Чи настане момент, коли бюджет країни буде витрачатися на потреби країни і народу? Побувавши в багатьох країнах, мене завжди тягне додому. Хто б що не говорив, а у нас найкрасивіші, людяні, добрі, талановиті, працьовиті люди і найсмачніша їжа. Але кожен раз, повертаючись, розумію, що нічого не змінилося на краще, а навпаки. Просто думки вголос, поки фотошопила дірку на дорозі”, - написала Олена Коверіна.

Користувачі соцмережі в коментарях підтримали думку дівчини та відзначили, що “вся біда” у корупції.

"Наші політики, олігархи- це наша біда, яку треба пережити", - написали в коментарях.

"А з приводу процвітання України, то воно настане тоді, коли буде смертна Страта за корупцію", - додала інша користувачка.

Нагадаємо, Жан-Клод Ван Дам прилетів 14 серпня до Києва заради зйомок в комедійному бойовику від Netflix   "Останній найманець" (The Last Mercenary). Голлівудська зірка має пробути тут два тижні. Його дівчина неодноразова публікувала фото з готелю, де вони зупинилися. 

Скрін соцмережі Олени Коверіної

Українка із Жан-Клодом Ван Дамом

Нагадаємо, у соцмережі кияни обурилися станом архітектурної пам'ятки. "Замок Доктора" у Києві огородили "зубожілим" будівельним парканом.


Вийти в ефір