Останні новини

Можна безкоштовно, але краще за гроші: на ВДНГ облаштують благодійні турнікети

Експоцентр України відкриє спеціальний вхід для тих, хто хоче пожертвувати кошти на розвиток локації. Розрахуватись на терміналах можна буде платіжною карткою. Поруч із платним буде діяти безкоштовний прохід на територію.

Про це повідомляє пресслужба ВДНГ.

Фото - Facebook.

Із 16 вересня при вході на ВДНГ запрацюють спеціальні турнікети "Вхід до змін". Проходячи через них, відвідувачі зможуть внести пожертву на розвиток Експоцентру. На територію також можна буде потрапити безкоштовно.

У платному терміналі будуть три турнікети із платою 30, 60 і 100 грн.

Зібрані кошти планують пустити на реконструкцію павільйонів і благоустрою комплексу.

Фото - Facebook.

 "Ми маємо довгострокову концепцію розвитку терміном на 40 років. При цьому ВДНГ не отримує бюджетного фінансування, ані на розвиток, ані на операційну діяльність. Усі зароблені від діяльності кошти спрямовується виключно на підтримання та відновлення застарілої інфраструктури Експоцентру, ремонти, доброустрій території, догляд за лісопарковою зоною, або на погашення податкових боргів, які було накопичено комплексом з 2009 по 2015 роки", – коментує Євген Мушкін, гендиректор Експоцентру.

Також ВДНГ можна підтримати внеском на сайті.

У адміністрації ВДНГ інформують, що завдяки пожертвам на сайті – на сьогодні в Експоцентрі оновили освітлення центральної частини, розмалювали підземний перехід, висадили ялини й встановили лави. 

Раніше ми писали, що на ВДНГ у вікенд 12-13 вересня пройде масштабне свято грузинської кухні. Тут можна буде поїсти національних страв і випити вина. 

Вийти в ефір