Останні новини

"Мудрість прийшла з досвідом": Слава Камінська дала поради розлученим

Учасниця популярного дуету "НеАнгели" Слава Камінська, яка нещодавно пережила розлучення з пластичним хірургом Едгаром Камінським, дала поради жінкам, які опинились у такий самій ситуації.

Про це зірка розповіла в інтерв‘ю для ТСН.

Співачка відзначила, що ініціатором розставання був колишній чоловік, тому деякий час вона почувалася ображеною і спустошеною, але змогла опанувати себе - і тепер вони з Едгаром підтримують дружні стосунки.

На фото - Слава і Едгар Камінські з дітьми, після розлучення. Фото - Instagram.

"Дехто звинувачує нас, що про розлучення ми думали протягом 2-х років, але, чесно зізнатися, для мене це все сталося одним днем. Другий шанс наші відносини отримали ще в 2017-му, коли, за кілька кроків до розставання, ми зупинилися, змогли поговорити і відпустити образи. А фінальне рішення розійтися було озвучено в односторонньому порядку, і мені залишалося тільки прийняти такий вибір мого вже колишнього чоловіка ... Зараз ми в дуже комфортних теплих відносинах. Чесно кажучи, сталося це не відразу. Ви знаєте, я жінка імпульсивна і емоційна, іноді давала волю образам. Але, мудрість приходить з досвідом, і я більш ніж щаслива тому, в якій точці знаходяться наші з Едгаром відносини зараз ", - розповіла Камінська.

На фото - Слава і Едгар Камінські, після розлучення. Фото - Instagram.

Тож зірка вирішила порадити представницям слабкої статі, як краще переживати період розставання. Зокрема, Слава наголосила, що певний час варто побути слабкою і пожаліти себе. Після періоду адаптації найкраще, на думку Слави, допомагають думки про щасливе майбутнє.

"Розставання потрібно пережити, переплакати, перестраждати - дозвольте собі бути слабкою якийсь час. Не відмовляйтеся від допомоги близьких, не бійтеся здатися занадто вразливою або відкритою. А потім уявіть, якою ви бачите себе через п'ять років, особливо поруч з дітьми. Напевно, що не депресивної матір'ю-одиначкою, а щасливою жінкою, і в нових відносинах. а це, в першу чергу, робота над собою - зі своїми думками, вчинками, цілями і бажаннями ... Розлучення - це не кінець світу. Так, це стрес , так, це дуже боляче, але це хороший інструмент для переосмислення багатьох речей ", - сказала Слава.

Нагадаємо: Слава Камінська і Едгар були у шлюбі 6 років. Пара виховує двох дітей: дочка Лаура народилася 6 грудня 2015 року, син Леонард - 13 грудня 2014 року.

Нині Едгар Камінський має стосунки із арт-директоркою дизайнера Жана Грицфельдта, коучем Ольгою Богатою.

Раніше ми писали, що Тіна Кароль презентувала пісню у несподіваному дуеті.


Вийти в ефір