Останні новини

"Не дивно, адже в нас кипить адреналін": ведучий Григорій Решетник про агресію на проекті "Холостячка"

Український телеведучий реаліті-шоу "Холостячка" Григорій Решетник зізнався, що деякі учасники проявляли агресію. З його слів, він був готовий до цього.

Про це ведучий розповів у інтерв'ю для видання "Факти".

Відтак, Решетник моделював собі різні ситуації, адже ще навіть до початку шоу розумів, що поведінка чоловіків у таких нестандартних умовах відрізнятиметься від поведінки дівчат на проекті "Холостяк".

"Не дивно, адже в нас, чоловіках, кипить адреналін, а емоції схожі на спалах. Якщо дівчата можуть довго обговорювати ситуацію, можливо, ображатись на щось, то у чоловіків реакція не змусить себе довго чекати",- зазначив він.

Григорий Решетник признался, что участники проекта "Холостячка" проявляли агрессию

Джерело: 24 канал

Ведучий каже, що моменти із агресією учасників траплялись доволі часто, але її вдавалося вчасно зупинити і усувати причину конфлікту.

"Чоловіки, частіше за все, не накопичують негатив, а зганяють його відразу. Ну і всі учасники чудово знали, що наш проект про романтику та почуття. Якщо відбувались неприємні ситуації, ми з хлопцями сідали і обговорювали те, що сталось. В чоловічому колективі це нормально",- підкреслив Григорій.

Нагадаємо, у мережі з'явилась інформація про 16-річного сина співака Олега Винника, якого він нібито виховує разом з Таїсією Сватко (Таюне). Хлопець вчиться і живе в Німеччині. Юліан професійно займається плаванням й бере участь в чемпіонатах Північної Німеччини.
Вийти в ефір
27.11