Останні новини

Не переплутала, вони спеціально різні: модні тренди аксесуарів 2021

У моду повертаються шалені 90-і та асиметрія

Попри те, що останнім часом жінки не часто обирають собі якісь аксесуари, а молоді дівчата навіть перестали проколювати вуха, 2021 рік принесе модницям чудові варіанти прикрас. Тут і морські перли, які більше не вважаються "віковим" надбанням, і непарні сережки, які вже полюбилися юнацтву. Дехто згадає дитинство з кліпсами - адже час навчитися одягати кафи (сережки, які кріпляться не лише на мочці вуха, але можуть не потребувати проколу). Варто дістати з бабусиних завалів мінерали. І, звісно, як забути про асиметрію.

Про те де, з ким, для чого, і до чого й що вдягати - розповідає Kyiv Live.

Читайте також: Стильні образи нового тренду сезону весна/літо 2021. Фото

У моду також повернулися етнічні мотиви, масивні ланцюги та сережки в стилі 90-х. Мінімалізм міцно засів у головах модниць, проте навіть він розбавиться оригінальними деталями. Наприклад, жінкам, що обожнюють ефектність, варто звернути увагу на масивні сережки з каменями, кристалами, непарні аксесуари, або взагалі єдину довгу сережку. Незважаючи на стиль гардеробу - офісний чи кежуал з панамками, ви можете обрати ланцюг до свого образу, адже ця деталь ні до чого не зобов'язує.

Сережки-кафи

пінтерест.jpg

Фото Pinterest

Їх виготовляють у золоті, сріблі, платині. Цей аксесуар може бути вигадливим, на все вухо, коли кріпиться на мочці й протягується до хрящика флористичним малюнком. А ось любителям мінімалізму достатньо просто вишуканої "висючки".

Перли

пекслс жемчуг.jpeg

Попри те, що це може статися недоречним і виключно вечернім аксесуаром, каблучки із перлами або інші лаконічні прикраси можуть доповнити ваш образ.

Ланцюги

цепи.jpeg

Те, що любили панки, повернулося в моду, і тепер підходить як неформалам, що люблять повисіти в "Каштані" та затаритися в "Капкані", так і просто тим, кому стало нудно ввечері перед візитом у бар. Вишукані до ключиць або брутальні, як велосипедні деталі - усе залежить від вигадливості власника.

Оригінальні каблучки

Зараз на перстні що тільки не ліплять. Але ми підібрали такий варіант.

колььцо.jpegФото Pexels

Асиметрія

пынтерест.jpg

Фото Pinterest

В купу з непарністю це гарний спосіб продемонструвати свою оригінальність та доповнити неяскравий офісний лук. Одна сережка може доповнювати "історію" іншої або повністю її заперечує тощо. Наприклад, силует та зображення людського обличчя не так давно стало трендом сезону.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04