Останні новини

"Непричетні до корупційних скандалів": Томенко про кандидатів "Рідної країни"

Кандидат на міського голову Києва Микола Томенко презентував свою команду на місцеві вибори. Політик зазначив, що до його партії “Рідна країна” увійшли винятково професіонали своєї справи, які багато років доводять ефективність — і ніколи не були при владі.

Про це Томенко розповів в ефірі Kyiv.Live.

Фото - скріншот.

Лідер партії “Рідна країна” розповів про критерії, якім відповідають всі члени його команди. Томенко підкреслив, що всі його колеги є успішними діячами в різних сферах і не заплямували себе корупційними скандалами.

"Люди, які відповідають трьом критеріям: доброчесності, професійності, патріотизму. Жодного діючого депутата Київради, діючого чиновника КМДА, РДА, жодного забудовника, олігарха, або дружини й дітей політика можновладця, - наголосив Томенко. - Беремо тих людей, які на громадському, науковому, освітньому рівні показали свою чесність — тепер вони можуть втрутитись у справи КМДА і контролювати чиновників КМДА, коли буде розподілятись бюджет і прийматись рішення".

Також Микола Томенко відзначив, що співпрацює з членами партії вже багато років, за цей час вони довели свою ефективність не лише для міста, а я для України загалом.

"Всі ці люди щонайменше 10 років з нами працювали й були успішними. Якщо беремо людину й знаємо, що вона займаються екологією, умовно кажучи, Андрій Неліпа й громада рибалок, то вони захищають водойми Києва вже багато років. Якщо кажемо, що Валентин Щербачов займається масовим спортом, то він все життя пропагує спорт. Вони не були депутатами, але вони є успішними й корисними для Києва. Уявіть, скільки зроблять хорошого в статусі депутата”, - заявив Томенко.

У ефірі Микола Томенко назвав окремі імена членів своєї команди. Зокрема, за словами політика, до “Рідної країни” входять: спортивний журналіст, засновник Національного Реєстру Рекордів України Валентин Щербачов, чемпіон світу з біатлону Дмитро Підручний, футболіст, тренер Вадим Євтушенко, актори - Наталя Сумська, Анатолій Хостікоєв, співачка і благодійниця Жанна Боднарук та літературознавець Сергій Гальченко.

Крім того, політик заявив, що велика кількість його однодумців не планує здобувати мандат, але буде допомагати політичній силі.

"У нас десятки музейників, інтелектуалів письменників, які не йдуть в список, вони не хочуть бути депутатами Київради, хочуть, щоби команда була представлена, будуть допомагати", - сказав Томенко.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/J6IhIiPT7og" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Раніше ми писали, що нардеп Дубінський звинуватив чинного мера Віталія Кличка в тому, що він спотворює центр Києва. Висловлювання народного обранця стосується елітної забудови на Лютеранській.

Вийти в ефір