Останні новини

"Несамовитий" з Раселом Кроу та "Скажене весілля 2": фільми, які вже можна подивитись онлайн

Ситуація з коронавірусом в країні останнім часом стає гіршою, тому можна обмежити на різні культурні заходи, зокрема - в кінотеатри. Але без нових фільмів ви точно не залишитися, адже їх немало виходить і на стрімінгових сервісах. Тож ми розповідаємо, які новинки варто подивитися в мережі.

  • Несамовитий

Трилер з Раселом Кроу, в якому він зіграв чоловіка, що дойшов до точки кипіння. Справа в тому, що одного ранку він посварився на дорозі з матір'ю-одиначкою, ставши її смертельним ворогом. Адже він не зможе зупинитися, поки не провчить її.

  • Ребекка

Драма від Netflix про чоловіка, який втратив дружину Ребекку, після чого переїхав в Монте-Карло. Там він зустрів молоду жінку, з якою згодом одружився і повернувся додому. Але його нову кохану в маєтку починає переслідувати Ребекка, яку вона тепер бачить у всьому.

  • Суд над чиказькою сімкою

Нова стрічка Аарона Соркіна про гучний судовий процес, який вплинув на американську спільноту. Головні ролі тут зіграли Едді Редмейн, Саша Барон Коен, Джозеф Гордон-Левіт та інші.

  • Тесла

Біографічна стрічка про геніального винахідника Ніколу Теслу. В центрі сюжету - його суперництво з Томасом Еддісоном, відносини з Енн Морган та розробка новітньої сучасної системи електропостачання. 

Нагадаємо, що 22 жовтня було оголошено переможців премії кінокритиків "Кіноколо". Найкращим українським фільмом року стала драма "Атлантида".

Вийти в ефір
02.12