Останні новини

"No Smoking Day": під Радою у день відмови від паління пройшла антитютюнова акція

Біля Верховної Ради України відбулася акція з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння. Учасники продемонстрували макети електронних пристроїв для куріння, аби наочно показати маніпуляції, якими тютюнова індустрія залучає дітей та молодь до куріння.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Недавнє дослідження показало, що більше третини українців віком від 18 до 69 років курять тютюнові вибори. Це надзвичайно велика цифра. Це означає, що потрібно посилювати боротьбу з курінням. Ми знаємо, що найефективніші заходи - це зміна законодавства. Одна з найбільш кричущих проблем, яка є в Україні на сьогодні, це те, що електронні пристрої для куріння взагалі ніяк не регулюються", - сказала на брифінгу під ВР виконавча директорка ГО "Життя" Лілія Олефір.

Ініціатори законопроєкту №4358 пропонують: заборонити реклами тютюну та електронних пристроїв для куріння в мережі Інтернет; продаж цих товарів особам до 21 року; заборонити ароматизовані тютюнові вироби, викладку сигарет в магазинах та кіосках; заборонити реклами та спонсорства електронних пристроїв для куріння; запровадити нові графічні попередження на пачках сигарет зі справжніми зображеннями хвороб; посилити захист від пасивного куріння у громадських і на робочих місцях.

Нагадаємо, 19 листопада у світі відзначають Міжнародний день чоловіків. Так, так ви не помилилися. Цього дня суспільство закликають звернути увагу на гендерну дискримінацію "сильної" статі. З давніх-давень саме чоловіки вважалися тими, на кому лежали усі найважчі обов'язки. Чого вартує одна лиш фраза "справжній чоловік мусить".

Вийти в ефір
26.11