Останні новини

"Офіційно оголошуємо початок нової шоу-бізнесової ери": на М1 покажуть прем'єру синглу DOROFEEVA - "gorit"

19 листопада о 19:00 на музичному телеканалі М1 покажуть прем'єру синглу "gorit"-DOROFEEVA. Це пісня — про першу ніч закоханих, які, залишившись наодинці, втрачають голову від пристрасті та накалу почуттів.

Про це повідомляє телеканал М1.

"Можна вічно дивитися на три речі: як тече вода, як хтось інший працює і як gorit DOROFEEVA. Офіційно оголошуємо початок нової шоу-бізнесової ери: на музичному Олімпі запалає нова сольна зірка! Вже сьогодні, 19 листопада, світ побачить перше музичне відео проекту DOROFEEVA на сингл “gorit”! Це пісня — про першу ніч закоханих, які, залишившись наодинці, втрачають голову від пристрасті та накалу почуттів",- проінформували вони.

На М1 покажуть ексклюзивну прем'єру пісні Dorofeeva

Фото - М1

Головний музичний телеканал України М1 влаштує позапланове “засідання” програми “Міністерство Прем’єр” у четвер о 21:00 із включенням наживо з гучної online-party співачки та ексклюзивним інтерв’ю. Дізнайся особисто всі подробиці роботи над дебютним кліпом Наді!

Нагадаємо, український телеведучий реаліті-шоу "Холостячка" Григорій Решетник зізнався, що деякі учасники проявляли агресію. З його слів, він був готовий до цього.


Вийти в ефір
24.11