Останні новини

"Оздоровили" на 87 мільйонів: держпідприємство на Київщині два роки незаконно вирубувало ліс

Вирубки нанесли шкоди екологічному стану держави

Державне підприємство "Київоблагроліс" та 10 лісогосподарських підприємств, що входять до його складу, незаконно рубали дерева протягом двох років. Загальна сума, яку в результаті виручили зловмисники, становить 87 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

З 1 січня 2017 року по 1 квітня 2019 року посадовцями держпідприємства "Київоблагроліс" систематично здійснювались незаконні вирубки під виглядом формування і оздоровлення лісів. Внаслідок цих дій в агролісництвах зазначеного держпідприємства незаконно заготовили та реалізували суб’єктам господарювання майже 175 тисяч куб. м деревини на загальну суму понад 87 млн гривень.

При цьому суцільні санітарні рубки проводились без висновків з оцінки впливу на довкілля, що спричинило тяжкі наслідки для екологічного стану держави.

За результатами розслідування діям посадовців буде надано правову оцінку. Досудове слідство здійснюється Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу Головного оперативного управління ДБР.

Нагадаємо, у "Борисполі" митники вилучили партію мобільних девайсів, які з Нідерландів до України з порушенням митного законодавства ввозив громадянин США. В його арсеналі було 60 телефонів, як останньої моделі Iphone 12, так і попередніх серій та декілька ноутбуків Apple та Dell.


Вийти в ефір
22.01