Останні новини

"Передати на іншого забудовника": під час з'їзду "Слуги народу" мітингували обмануті інвестори

31 серпня під КВЦ "Парковий", де відбувається сьомий позачерговий з'їзд президентської партії "Слуга народу", протестувальники перекрили дорогу. Кияни вийшли на мирну акцію проти незаконних забудов, однак відбулися сутички з поліцією. Галас активістів також було чути на трансляції партійного з'їзду.

Про це з місця подій повідомляє телеканал Kyiv Live.

"Войцехівській вже п'ять років, як зупинив будівництво. В одних будинках п'ять років, а в інших -10. Ми ходимо та просимо, писали в усі інстанції, щоб рішили наше питання. Колись нам Кличко запропонував алгоритм "кооператив" . Він не діє, бо жодний кооператив не добудував жодного дому. Ми прийшли, щоб зустрітися з Зеленським і його попросити, щоб він вирішив проблему всіх недобудов Києва так, як рішив проблему "Укрбуду". Просто передати на нормального забудовника, щоб завершили нам це будівництво", - розповіла активістка. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/onVhBuvm9dk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Вона зазначила, що люди вклали свої гроші й заплатили 20% державі. 

Інвестори житлових комплексів вийшли на дорогу з плакатами, протестуючи проти недобросовісних забудовників, і закликом до українського президента Володимиру Зеленському вийти до людей.

Нагадаємо, 27 серпня у Києві активісти виступили проти будівельної компанія "Інтергал-Буд" , яка незаконно будує у провулку Приладному, що на Святошинському районі, житлові комплекси. Під час конфлікту сталася бійка, у результаті чого був зламаний паркан, який відгороджував 24-поверхові незаконно зведені будинки.

Вийти в ефір
31.10