Останні новини

"Підприємцям - дешевше": викрито корупційну схему в аеропорту "Бориспіль", яка діяла 5 років

7 вересня НАБУ та САП викрили корупційну схему незаконного розпорядження майном міжнародного аеропорту "Бориспіль". Це призвело до 16,5 млн грн шкоди держпідприємству. 

Про це зазначається у повідомленні пресслужби Національного антикорупційного бюро.

Як з’ясувало слідство, службові особи аеропорту з 2014 по 2019 рік на підставі укладених договорів попередньої оренди неправомірно передавали приміщення підприємцям за заниженою вартістю. За двома незаконними договорами розмір шкоди "Борисполю" перевищує 16,5 млн грн. У НАБУ пояснюють, що, оскільки майно належить Міністерству інфраструктури України, передавати його в оренду має право виключно Фонд державного майна України за відповідною конкурсною процедурою.

7 вересня слідчі повідомили про підозру у цій справі колишньому керівнику підприємства та начальнику служби орендних відносин. Їхні дії кваліфіковані за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем).

Розслідування вказаних фактів здійснюється із червня 2019 року. Наразі НАБУ і САП продовжують дослідження інших епізодів.

Нагадаємо, прикордонники затримали чоловіка в аеропорту "Бориспіль", який намагався провезти 22 кілограми срібла в ручній поклажі.

Вийти в ефір