Останні новини

Підвищити тарифи задля благоустрою: кандидат в мери Сергій Притула розповів про свої плани

Нещодавно список “зіркових” кандидатів на мерські вибори побільшав. Шоумен та телеведучий Сергій Притула заявив, що балотуватиметься в очільники Києва.  

В своєму номінаційному виступі актор зазначив про проблему якості питної води в столиці. В інтерв’ю виданню LB.ua він зазначив, що вирішити її можна лише за рахунок підняття тарифів. 

“Просто проблема поганої якості того чи іншого блага чи природнього якогось ресурсу лежить ось у чому: воно все потребує оновлення, заміни. Та сама станція в Бортничах, яка вічно на якійсь реконструкції, і так далі. Всі ці речі мають закладатися в тариф. Він, очевидно, має трохи вирости. І людям потрібно це пояснити і розказати, що краща якість може бути тільки за рахунок невеличкого підняття тарифу. Але, на жаль, жоден управлінець не хоче вголос про це говорити. Тому що це одразу буде лупити по рейтингах”, - коментує Притула

фото: mediananny.com

Кандидат в мери від партії “Голос” зазначив, що підвищення тарифів може не сподобатись громаді, однак “хоче стати першим мером, який не буде брехати людям”.

Нагадаємо, Київщина посіла перше місце за кількістю звернень на зміну виборчої адреси.

Вийти в ефір