Останні новини

"Плюнути у цей портрет": через обмежену роботу турнікетів в метро прогресивна молодь змушена стояти у чергах

Ремонти ескалаторів на станціях метро часом створюють великі проблеми для пасажирів. Зокрема, на скупчення людей на станції «Майдан Незалежності» через обмежену роботу турнікетів поскаржився на своїй сторінці у Facebook ексзаступник міністра з інформаційної політики Дмитро Золотухін.

Як експерт із інформаційної безпеки та технологій, він звернув увагу на те, що на цій станції залишили лише один турнікет з терміналом для оплати картками, Google Pay та Apple Pay. А це змушує пасажирів, переважно, молодих, які розраховуються за допомогою мобільних, утворювати черги.

У іронічній манері такі проблеми експерт порівняв із рекламною кампанією метрополітену із обличчями керівників департаментів. І звернув увагу, що саме на проблемному «Майдані Незалежності» рекламується начальник ескалаторної служби столичного метро.

«Природно, що кожний десятий намагається плюнути в цей портрет, доки контролерка турнікетів не бачить», - зі «смайликом» резюмував автор допису.

Раніше ми писали, що на станції метро "Вокзальна" 16 вересня утворилась величезна черга. А напередодні вже не вперше вийшла з ладу система KYIV SMART CARD.

Вийти в ефір