Останні новини

"Подібна ситуація була навесні в Іспанії і Італії", - Степанов заявив про відкриття тимчасових госпіталів для хворих COVID-19

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначає, що в лікарнях через COVID-19 стрімко заповнюються ліжка. Він зазначив, що в Україні починається підготовка до відкриття тимчасових госпіталів для хворих COVID-19.

Про це Степанов сказав у своєму відеозверненні, яке розміщене в Facebook.

"Сьогодні у нас зайнята 21 тисяча ліжок. Уявіть собі, якби число ліжкомісць у лікарнях залишалося таким же, як було навесні. Це вже були б десятки тисяч смертей", - сказав міністр.

Він підкреслив: "вже зараз ми починаємо підготовку до відкриття тимчасових госпіталів для хворих COVID".

В Україні був зафіксований черговий антирекорд по COVID-19: за добу діагноз був встановлений 5 тис. 397 особам, близько тисячі чоловік були госпіталізовані до лікарень.

"Антирекорди майже кожен день. У лікарнях стрімко заповнюються ліжка", - констатував міністр.

За його словами, подібна ситуація була навесні в Іспанії і Італії.

"Медичні системи навіть європейських країн не витримували навантаження. Всі ми бачили ті шокуючі кадри. Зараз країни Заходу заходять на другий цикл локдауна. Але це країни, чия економіка може, хоча і з труднощами, пережити новий жорсткий карантин. Однак для нашої економіки це буде катастрофа"", - зазначив Степанов.

Також міністр звернувся до тих, хто "грає в політику", зазначивши, що "на кону життя людей, думайте про це кожного разу, коли влаштовуєте концерти або інші масові піар-акції".

Нагадаємо, за минулу добу у Києві зафіксували ще 422 нових випадків коронавірусної інфекції. Це майже на 40 випадків більше, ніж за шосте жовтня. В Україні за минулу добу COVID - 19 захворіло рекордна кількість людей - 5 тис. 397.Вийти в ефір