Останні новини

"Погані дороги": вийшов трейлер фільму про Донбас, який показали у Венеції

У мережі з‘явився офіційний трейлер фільму про російсько-українську війну "Погані дороги" Сценарій та режисура - Наталі Ворожбит, яку знають як сценаристку "Кіборгів", "Дике поле" та шоураннера серіалу "Спіймати Кайдаша". Картину "Погані дороги" показали цьогоріч на Венеціанському фестивалі.

Фото - Наталя Ворожбит на кінофестивалі у Венеції. Джерело знімка - facebook.com/yura.minzianof.

Драматична стрічка є екранізацією однойменної п‘єси Ворожбит про війну на Донбасі. Фільм складається з чотирьох новел. Показали місцеве населення і військових, чиї погляди, відчуття, життя формує й корегує війна і події навколо неї.

<iframe src="https://player.vimeo.com/video/446217726" width="640" height="360" frameborder="0" allow="autoplay; fullscreen" allowfullscreen></iframe>
<p><a href="https://vimeo.com/446217726">BAD ROADS - Trailer - ENG subs</a> from <a href="https://vimeo.com/reason8">REASON8 Films</a> on <a href="https://vimeo.com">Vimeo</a>.</p>

У Венеції "Погані дороги" потрапив до конкурсної програми "Тиждень критики" (Settimana Internazionale della Critica) - незалежну паралельну секцію кінофестивалю. 

Картина має вийти в прокат восени 2020.

До слова, у столичному Театрі драми й комедії на Лівому березі йде вистава за п‘єсою "Погані дороги", поставила режисерка Тамара Трунова. В одній з головних ролей – Андрій Ісаєнко, який втілив у картині "Кіборги" воїна з позивним "Субота".

Раніше ми писали, що український фільм Атлантида про постапокаліптичний Донбас завоював ряд нагород на фестивалях. Розповідає про кохання на фоні зруйнованого Сходу. після завершення російсько-української війни.

Вийти в ефір