Останні новини

"Поганий поліцейський": користувачів соцмережі обурила критика Катерини Кухар на "Танцях з зірками""

У неділю, 7 вересня, на проекті "Танці з зірками" зірка серіалу "Папік" Дар'я Петрожицька та її партнер Ігор Голуненко виконали запальний танець пісню Candyman. Через хворобу на коронавірус Дар'ї пара танцювала на вулиці, а суддя проекту Катерина Кухар розкритикувала їх.

Це відбулося під час виступу пари у другому ефірі. 

Катерина Кухар зазначила, що пара могла перезаписати танець, оскільки танцювали вони не в прямому ефірі:

"Зараз на вулиці темний вечір, а пара танцювала вдень, вони могли перезаписати, тому Баба Яга сьогодні проти"

В результаті пара отримала 31 бал з 40 можливих.

Ведучий проекту Юрій Горбунов заступився за пару та запевнив, що пара танцювала лише один раз. Реакція балерини обурила користувачів мережі. Вони порівнювали пару з Ольгою Фреймут та Іллею Падзиною, які також через хворобу ведучої танцюють вдень на вулиці.

"Коли Фреймут вдень танцювала, то ок, а коли Даша вдень, то не чесно виходить? Це як?"

"Кухар нормальна взагалі? Значить як минулого ефіру, коли Фреймут танцювала в самоізоляції, вона така "ніжна тендітна квіточка", жодних підозр про можливий монтаж, а як Даша, то "плохой полицейчкий вошел в чат", "вас задержано за вероятную пересїемку". Як на її місці Олена Шоптенко ще не сидить?"

"Я щось не можу зрозуміти))) Тобто коли в минулій передачі відео танцю з Фреймут було зроблено вдень, то це Кухар не збентежило? Чи може бути секрет того, що вона розсипалась в компліментах всього лиш в тому, що чоловік Фреймут директор Нового каналу?"


Нагадаємо, у другому ефірі "Танців з зірками" проект покинула одна пара.  Ними стали телеведучій Дмитро Танкович та вагітна хореографіня Ілона Гвоздьова.

Вийти в ефір