Останні новини

"Справжній пиріг зі сміття для чиновників": у Києві відбудеться екологічна акція

9 жовтня о 9:00 пройде екологічна акція "Досить ділити сміттєвий пиріг!", яку організовує партія "Екологічна Альтернатива". Подія відбудеться на вулиці Пирогівський шлях 94-96.

Про це зазначається на офіційній сторінці події.

"Уся система працює по застарілій схемі та терміново вимагає модернізації. Подібні зміни регулярно обіцяє наша влада, але справа роками не рушає з місця, а сміття продовжує накопичуватись. Чому? Через банальну жадобу чиновників, кожен з яких намагається отримати свою вигоду, а то й відверто говорить про свій шматок пирога у такій справі як переробка сміття. Саме тому ми підготували для шановних чиновників їх пиріг, справжній пиріг зі сміття, який вже час нарешті поділити та вирішити проблему з відходами, як на рівні Києва, так і всієї України", - додають організатори.

Зазначається, що отруйний фільтрат тече у ґрунт, потрапляє у річки, а потім і питну воду та спричиняє чисельні хвороби у киян.

Нагадаємо, 28 вересня партія "Екологічна альтернатива" провела акцію проти сміттєперероблюючого заводу "Енергія". Метою акції було привернути увагу до застарілого та шкідливого підприємства, що знаходиться на Лівому березі Києва.

Вийти в ефір