Останні новини

"Тищенко" та "Комарницький": про що йде мова в скандальних плівках Лероса

Народного депутата Миколу Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького можуть “кришувати” найвищі ешелони влади. А самі можновладці готують напад на ексчлена фракції “Слуга народу” Гео Лероса. 

Про це запевняє сам нардеп Лерос у своєму розслідувані на Youtube.

За словами Лероса, колишній співголова фракції "Блоку Леоніда Черновецького" в Київраді Комарницький говорив по гучному зв'язку з Миколою Тищенком – кумом голови Офісу президента Андрія Єрмака.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YS_uWu5O1_c" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Ймовірно, саме ці записи Лерос намагався увімкнути у Верховній Раді 30 вересня.

Лерос у своєму відео показує монтаж фраз.

  • Голос, схожий на Комарницького, каже нібито Тищенку: "Я боєць стійкий. Вони мене дестабілізувати пробували. Я навіть на Лук'янівці два місяці був, вони навіть вирок вп*здячили... Такого у мене ніколи не було: щоб якась собака подивилася в нашу сторону – а ми по кутах розбіглися... Їм із нами не пощастило. Вони не тих кусають. Все, Коль. Все заберемо. Ось ти подивишся".
  • "Він розраховує його отримати, а він його не отримає при нашій владі. Тому що це все, бл*дь, украдено".

Крім того, можновладці нібито обговорюють зниклі під час будівництва Подільсько-Воскресенського мосту ванти. Нагадаємо, у Комарницького провели обшуки, пов'язані із корупцією на Воскресенському мості. Однак зараз його не чіпають.  

На плівках Комарницький каже комусь із фракції “Слуга народу”, що "справа долетіла до Першого (Володимир Зеленський, - прим. ред), слава Богу, і Андрій включився". Проте наразі не відомо з ким саме говорив “Комарницький” не зрозуміло.

За словами Лероса, у Дениса Комарницького провели обшуки, пов'язані з корупцією на Воскресенському мосту. Він зв'язується зі своїм партнером Тищенком, який загасив цю справу за допомогою Зеленського і Єрмака. За що Комарницький йому дуже вдячний. Більше Комарницького ніхто не чіпає. З МВС порішав "перший" (Володимир Зеленський, - прим. ред), а в СБУ при владі подільник Комарницького – товариш Наумов, начальник внутрішньої безпеки СБУ. 

Нагадаємо, з 15 жовтня в Україні має розпочатися опалювальний сезон. Цього року ціни збільшаться на 7%. Однак це торкнеться переважно тих, хто проживає у приватних будинках з великою площею.

Вийти в ефір