Останні новини

"Треба буде 100 штрафів - буде 100. Будемо повертати до бюджету все, що ви вкрали за попередні роки", - Зеленський висловився про штраф спортклубу Порошенка

Президент України Володимир Зеленський прокоментував порушення карантину вихідного дня спортклубу "П'ятий елемент", який належить Петру Порошенку.

Про це Президент повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він запевнив, що якщо "П'ятий елемент" буде й надалі буде порушуватиме карантин вихідного дня, то отримає ще один штраф.

"Санкції за порушення карантину вихідного дня будуть однаковими для всіх, і це стосується, зокрема, власника фітнес-клубу 5 елемент. З одного боку ви кричите, що ситуація з розповсюдженням COVID-19 критична, а з іншого - сприяєте цьому. Треба вирішити - ви або рятівник, або комерсант звичайний. І раджу не витрачати гроші на ботоферми, які мають говорити про політичне переслідування опозиції, а поберегти гроші на сплату штрафів.Треба буде 100 штрафів - буде 100. Може, це така нова цікава модель, будемо повертати до бюджету все, що ви вкрали за попередні роки", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, не так давно Порошенко подолав коронавірус. 13 жовтня Петро Порошенко отримав негативний результат ПЛР-тесту.

Теги:
Вийти в ефір
24.11