Останні новини

"Це фіаско, братан": Аліна Паш потрапила в скандал через російську пісню

Популярна українська співачка та реперка Аліна Паш записала разом з DrumsDaddy кавер на пісню російського репера Богдана Титоміра "Делай как я". Відбулося це за фінансової підтримки російської компанії "Ферреро Руссия". 

Відео про створення каверу з'явилось на YouTube-каналі артистки.

<iframe width="727" height="409" src="https://www.youtube.com/embed/pEA9A_P-s6s" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

В ролику Паш перейшла з української мови на російську та розповіла, як працювала над створенням своєї версії треку. 

"Коли я була мала, почула цей трек і подумала: "гм, цікавий дядько! І він такий сміливий, що він так робить. Я люблю цей трек, тому ми, власне, й взяли його"", - зізналася співачка.

Але нове творіння артистки не викликало позитивних відгуків. Навпаки - в мережі розгорівся скандал, а саму Аліну звинуватили в зраді.

Дехто заявив, що пісню "противно слухати" та назвав її "гидотою". У коментарях також зазначили, що трек реперка записувала на мікрофон "Союз", який виробляють в місті Тула. 

"Це фіаско, братан", "Відписка", "Постріл собі в ногу", Як же бридко!", - написали під відео глядачі. 

Раніше ми повідомляли, що на шоу "Танці з Зірками" виник новий конфлікт між Ольгою Фреймут і членами журі Катериною Кухар та Владом Ямою.

Вийти в ефір