Останні новини

"Це нагадує шоу": на капітальний ремонт гуртожитку "Київпастранс" витратять 5 мільйонів гривень

До кінця 2020 року мають відремонтувати гуртожиток КП "Київпастранс" на вул. Туполєва, 15-Г в Святошинському районі Києва. Роботи буде проводити ТОВ "Енергоспецремонт" вартістю у 5 мільйонів гривень. 

Про це стало відомо з системи ProZorro.

4 вересня 2020 року КП "Київпастранс" уклало договір з ТОВ "Енергоспецремонт"  на проведення капітального ремонту гуртожитку автобусного парку №5 на вул. Туполєва, 15-Г у Святошинському районі столиці. Ціна договору склала 4,95 млн гривень.

Конкуренцію ТОВ "Енергоспецремонт" в тендері склали ТОВ "Веліант лад", ТОВ "Спейс білдінг" і ТОВ "Сопро-сервіс". Пропозиції конкурентів були вигідніші за ціною, але їх відхилили через невідповідність тендерним вимогам.

За словами експерта у галузі містобудування Віктора Глеби оцінити масштаби розкрадання коштів на тендерах важко. 

"За часів Ярисько, Нефьодова й інших тендерна система була повністю ліквідована. Система ProZorro" не надає повної інформації про наявність технічних параметрів, технічного завдання й кошторису. Як можна оцінювати роботу, коли немає детального плану? Це все нагадує шоу. Просто розкрадання бюджету"

Нагадаємо, у Києві правоохоронці відділу Шевченківського управління поліції відкрили кримінальну справу проти професора столичного ВНЗ. Його підозрюють в порушенні рівноправ'я громадян.


Вийти в ефір