Останні новини

"Це не людина, а рідина": відео про метро у Києві набрало мільйон переглядів на YouTube

У мережі Youtube розміщений цикл урбаністичних досліджень "Проект вторгнення" (Insiders Project) на YouTube. Зокрема, дослідники побували в покинутих тунелях київського метро та на заводі "Арсенал". Цей випуск зібрав ​​понад мільйон переглядів на YouTube.

Про це повідомляється на YouTube-каналі випуску.

У восьмому епізоді команда вирушає досліджувати покинуті тунелі метро. Проникнення у внутрішні комунікації метрополітену – лише початок пригод. Щоб потрапити в 3-х кілометровий законсервований тунель, хлопцям доведеться прослизнути між поїздами гілки метро, яка діє.

Усі десять випусків проєкту дуже сподобались глядачам, а серія про закинуті тунелі столичного метро викликала найбільшу цікавість. Про це також свідчить і найбільша кількість коментарів та вподобань.

Користувач з нікнеймом Кто такой зазначив, що відео - інформативне.

Іван Чернявський написав, що дізнався, чому закривають метрополітен.

Руслан Павленко дивується сміливістю автора відео.

Тетяна описала свої емоції.

Користувач із нікнеймом Яре Яре Дазе також описав власні враження.

Користувач з нікнеймом Karta 24 подякував оператору.

Користувач із нікнеймом JIJI ROP також зазначає, що відео - цікаве


<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/ffUhUPWnDrM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, після феєричного відкриття зірки Ірини Білик на "Площі зірок", там збираються увічнити також й інших митців: Юрія Рибчинського, Олександра Злотника, Мирослава Вантуха та улюблениці глядачів Тіни Кароль.

Вийти в ефір