Останні новини

"У нас є реальний шанс пройти цей шлях успішно": Попов прокоментував висування на мерські вибори

Кандидат на посаду київського міського голови від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов розповів про свої перші кроки на посаді міського голови. Зниження видатків та збільшення доходів - основні пріоритети міста.

Про це Попов повідомив під час з'їзду партії, де його одноголосно обрали кандидатом на посаду у мери від партії.

"Для мене велика честь бути кандидатом на посаду міського голови. Я думаю, що у нас є реальні шанси пройти цей шлях успішно і перемогти.", - коментує Попов

Поділився й Олександр про свої перші кроки й стратегією порятунку Києва:

"Мене часто запитують журналісти: які перші кроки будете робити на посаді мера? Хочу сьогодні відповісти на це питання. Ми будемо знижувати видатки киян: йдеться в першу чергу про комунальні платежі. Також будемо підвищувати доходи киян за рахунок підвищення заробітних плат. Стимулювати економіку, розвивати малий та середній бізнес."

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/dTY1ouR4XOk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Народний депутат фракції "Опозиційна платформа - за життя" Вадим Столар зазначив, що саме за часів Попова Київ отримав найбільший розвиток інфраструктури:

"Хочу нагадати киянам, що Олександр Павлович відкрив для нас з вами 6 станцій метро, коли очолював міську адміністрацію. У нас навіть не вистачить часу перерахувати усі розв'язки, усі дороги, які побудував Олександр Попов. І хочу скакати йому дякую за те, що він достойно підготував місто до Євро 2020."

Нагадаю, у вівторок, 22 вересня, у Києві відбувся з’їзд партії “Опозиційна платформа - За життя”. Метою з’їзду було висування кандидата на пост мера Києва та прийняття низки інших рішень.

Вийти в ефір