Останні новини

В аеропорту "Бориспіль" затримали дебошира

21 жовтня в аеропорту "Бориспіль" затримали чоловіка, що підозрюється у крадіжці. Коли зловмисник зрозумів, що після перетину кордону попрямує до відділка, почав лаятися, погрожувати працівниками прикордонної служби та встиг розбити комп'ютер.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ДПС.

Громадянина України затримали прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" в столичному аеропорту "Бориспіль".

Дебошир прибув в Україну рейсом з Мінська. Під час перевірки на кордоні інспектор зафіксував спрацювання бази даних правоохоронних органів. З'ясувалося, що чоловіка розшукували за крадіжку..

Коли українець зрозумів, що з пункту пропуску він попрямує до відділку поліції - почав нецензурно лаятись, поривався до бійки та встиг навіть розбити монітор комп'ютера.

Зрештою, прикордонники його затримали, склали відповідні матеріали та передали співробітникам Національної поліції.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDPSUkraine%2Fvideos%2F711893539425239%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, на територію одного з підприємств Вишгородського району незаконно проникли зловмисники. Вони напали на охоронця та заволоділи 140 тисячами гривень. 

Вийти в ефір
25.11