Останні новини

"Вантажівки руйнують 90% усіх доріг": автоексперт про збільшення штрафів за перевантажені фури

Штрафи за перевантажені фури зростуть. Відповідний законопроект ухвалила Верховна Рада у першому читанні. Водії будуть платити 34 тис грн за порушення у внесення відомостей у товарно-транспортні накладні. 51 тис грн водії будуть платити за відмову габаритно-вагового контролю або за його перевищення. Мета таких санкцій - зберегти дороги України в належному стані. 

Про це повідомляє телеканал "Kyiv Live"

"Штрафи треба збільшувати, брати європейські норми, де за перше порушення платять у межах 800 євро, за друге - збільшуються в два рази, а за третє - позбавляють прав на півроку. 10% автомобілів - вантажні, які руйнують 90% усіх доріг від перевантаження своїх автомобілів", - розповів автоексперт Анатолій Бондарчук.

Він також наголосив, що необхідно краще працювати контрольним пунктам.

"Але, знаючи ситуацію, водії платять по 200-300 грн і їдуть дальше. Тому треба ставити більше постів автофіксації", - додав Бондарчук.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/TJuT-rvzOFY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Зараз встановлені кілька комплексів, які замірюють вагу транспортного засобу, який проїжджає по дорожньому полотну. 

Нагадаємо, у Києві вулиці Дегтярівській на вихідних почнуть оновлювати покриття на ділянці між вулицями Є. Мірошниченко і Табірною. Через це рух там буде частково обмежено.Вийти в ефір