Останні новини

"Ваш родич у лікарні, скиньте на карту 600 тисяч": шахраї у Києві постануть перед судом

32-річну уродженку м. Луганськ обвинувачують у використанні розповсюдженої шахрайської схеми "ваш родич в лікарні", за допомогою якої вона ошукала громадян на суму понад 600 тисяч гривень. Співучасник зловмисниці телефонував потерпілим та казав, що їхнім родичам терміново потрібна операція.

Такими відомостями поділилася пресслужба Київської міської прокуратури.

Так, співучасник шахрайки телефонував потерпілим та, представляючись лікарем, повідомляв, що їхнім родичам потрібна термінова операція. При цьому аферист переконував людей, що гроші на операції потрібно передати невідкладно.

Коли жертви обману погоджувалися заплатити, чоловік повідомляв про це луганчанку, яка, у свою чергу, і отримувала гроші.

Двоє потерпілих, введені в оману шахраями, віддали їм понад 600 тисяч гривень.

На теперішній час досудове розслідування відносно зловмисниці завершено та обвинувальний акт за ч. 3 ст.190 КК України скеровано до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті. Матеріали щодо спільника виділені в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування у якому триває.

Нагадаємо, на Київщині поліція виявила підкуп виборців в одному з університетів. Керівник курсу Університету фіскальної служби України в Ірпені організував голосування студентів за певного кандидата за грошову винагороду.

Вийти в ефір
06.12