Останні новини

"Він психічно нестабільний": ексдружина Остапчука прокоментувала їхнє розлучення

Ексдружина українського телеведучого Володимира Остапчука Олена Войченко розповіла подробиці їх скандального розлучення. За її словами він хоче відсудити у неї дітей, а також є психічно нестабільним. 

Про це вона розповіла Каті Осадчій в програмі "Світське життя". 

Войченко каже, що телеведучий подав вже позов до суду, проте її офіційно про це ніхто не повідомив.

Крім того, Володимир хотів їй провести експертизу: до неї приходили з опікунської служби перевіряти, в яких умовах живуть їхні діти - Емілія і Еван:

"Він хотів провести мені психічну експертизу, потім він привернув до цього процесу дітей. Перевіряли доньку, я возила її в службу дитини Подільського району двічі. Зі мною проводили інтерв'ю онлайн. До мене додому приходили перевіряти, в якому приміщенні проживають діти, яким чином я контактую і спілкуюся з людьми, як вони харчуються, як це все відбувається. І тільки вже на базі цього треба переходити до того, щоб перевірити безпосередньо мій психічний стан. Звичайно я відразу сказала, що це абсурд і сам процес теж травмує, це принизливо. Жах. Для мене це дуже неприємна ситуація, але батько вирішив так", - ділилася подробицями Войченко.

Олена навіть просила колишнього чоловіка частіше спілкуватися з дітьми й взяти їх на весілля. Однак він не відреагував на її прохання, і заявив, що діти повинні жити з ним.

"За фактом зараз діти бачили дружину батька двічі. Але поки Володимир мені озвучив - у мене щаслива сім'я, а ти самотня, ти в стресі, тому діти повинні жити зі мною. Я, звичайно, проти такої ситуації", - розповідала ексдружина шоумена.

instagram_com__vova_ostapchuk_650x410_1_650x410_1_650x410.jpg

Також Олена розповіла про діагноз, який поставив Остапчука лікар:

"Я не хочу давати діагноз людині публічно, тому що я не психіатр і не лікар, але під час шлюбу ми ходили до лікаря, який ставив йому діагноз. Він дійсно досить нестабільний. У нього депресія, яка почалася ще десь в дитинстві і Володимир її намагається всіляко приховати і компенсувати всім чим завгодно. Особливо тим, що показує не те, що є. Вже все помітили, що Володимир патологічний брехун ". 

Нагадаємо, український співак, телеведучий Володимир Дантес розчулив публіку новою публікацією в соцмережах. Артист висловився щодо початку сольної кар‘єри своєї дружини, співачки Наді Дорофеєвої.Вийти в ефір
27.11