Останні новини

"Винесли" 4 мільйони: поліція викрила "схему" з розкрадання місцевого бюджету посадовцями КМДА

Злочинну «схему» з розкрадання коштів та осіб, причетних до її організації, викрили оперативники Нацполіції в Києві.  Чотирьом особам повідомлено про підозри, серед них – чинний та колишній посадовці комунальної установи КМДА і двоє підприємців.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Організувала "схему" з розкрадання коштів керівниця комунальної установи одного з департаментів Київської міської державної адміністрації.

Для цього вона залучила свого заступника та фізичних осіб-підприємців.

Ті, своєю чергою, для участі у публічних закупівлях з організації та проведення культурно-масових заходів залучали підконтрольні їм фірми з ознаками фіктивності.

"Відповідно до договорів кошти виділялися на оренду обладнання та приміщень, де нібито проводилися заходи. За виконання цих послуг упродовж 2018-2019 років на рахунки товариств було перераховано понад 4 мільйони гривень. У подальшому гроші були розподілені між всіма учасниками "схеми",- йдеться в повідомленні Нацполіції.

Накрали 4 млн. Поліція викрила злочинну схему в КМДА

Фото - Національна поліція

Нагадаємо, київські патрульні допомогли жінці народити. Породілля направлялася до пологового будинку, що був на іншому кінці міста. Тим часом дитина не стала чекати та з'явилася на світ просто в автівці.


Вийти в ефір
24.11