Останні новини

"Влада саботує управління відходами: під КМДА встановили копію "Батьківщини-мати" зі сміття

Просто посеред столиці навалена купа сміття. І це не якісь невиховані люди - постаментом у формі "Батьківщини-матері" екологічні активісти хочуть звернути увагу влади на проблеми із забруденням середовища, а також саботаж нормального управління відходами.

Світлинами "сміттєвої" "Батьківщини-матері" поділився член ГО "Екологічна Альтернатива" Павло Вишебаба у своєму Facebook.

Постамент символу столиці створений з пластикових пляшок та наповнений сміттям. Інсталяцію активісти встановили просто перед КМДА. Таким чином вони хочуть звернути увагу на проблему сміття в столиці та країні і саботаж налагодженого управління відходами, у якому звинувачують владу.

"Давайте подивимось правді в очі – наша Батьківщина завалена сміттям, наші водойми і ґрунти забруднені, ми дихаємо викидами, які вкорочують нам життя і псують здоров‘я...наша столиця і країна завалена сміттям, а влада саботує налагодження ефективного управління відходами", - написав під постом Вишебаба.

Фото депутата Єгора Фірсова, ексголови Держекоінспекції України

Нагадаємо, 1 жовтня поліція зони ЧАЕС виявила 6 туристів-нелегалів. Молоді люди проникли до зони відчуження повз КПП. Тепер їх чекає штраф до 510 грн. Це не перший такий випадок проникнення, тож урядовці планують збільшити цей штраф у сто разів.

Вийти в ефір