Останні новини

"Вона - зіронька моя": чергову відзнаку на “Площі зірок” присвятили Ірині Білик

10 вересня о 13:00 на “Площі зірок” ТРЦ “Гулівер” відкриють 50-ту зірку. Ювілейна позначка буде присвячена співачці Ірині Білик.

Про це повідомляє офіційна Facebook-сторінка торгово-розважального центру.

На изображении может находиться: 1 человек

Джерело: Facebook

“Своїми піснями вона підкорила серця мільйонів шанувальників і стала справжньою королевою української попмузики. Пісні співачки наспівують усі, незалежно від віку, бо вони – про красу, гармонію та кохання”, - йдеться у повідомленні

На відкритті нових зірок будуть присутні такі колеги співачки як Дмитро Коляденко, Віталій Козловський та Асія Ахат.

Відкриття зірок відбувається за ініціативи БФК Gulliver, за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, під брендом Ukraine now та партнерстві з музичним каналом MusicBox та ГО Спільна Перемога.

«Площа Зірок» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі.

Нагадаємо, вихід 4 вересня мюзиклу "Ритм" від MONATIK нагадав музичній спільноті та глядачам про цей забутий жанр. А раніше жоден Новий рік не проходив без мюзиклу. Kyiv Live зібрав для вас підбірку найвідоміших українських мюзиклів.
Вийти в ефір