Останні новини

"Вони кожен рік нам брешуть": кияни мітингують через проблеми на Бортницькій станції аерації

Під КМДА мітингують екоактивісти та жителі лівого берега. Причина - жахливий сморід з немодернізованої станції аерації в Бортничах.

Кореспондентка нашого телеканалу розпитала протестувальників про ситуацію на Бортницькій станції аерації.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/X3dfyhRqP-0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"З 2014 року чинна влада обіцяє провести реконструкцію Бортицької станції. Кожен рік, вони кожен рік нам брешуть. Ми привезли Кличку мул з Бортничів, щоб він сам подихав тим, що відчувають жителі Харківську масиву та Позняків"

Активіст сказав, що схвильовані інфлуенсери зустрічалися з мером у травні 2019 року. Але змін на станції досить не видно:

"Так само піднімалося питання Бортничів й інші проблеми благоустрою міста. І все майже, про що ми говорили, нічого не було виконано".

Люди скаржуться на жахливий запах вже давно, вечорами навіть змушені носити протигази, каже Казанцев. Активіст вважає, що треба просто модернізувати аераційну станцію, за прикладом Польщі та Барановичах в Білорусі. Там, за словами чоловіка, навчилися перетворювати каналізаційний газ в електроенергію.

Нагадаємо, з 10 вересня Київ може опинитися в "помаранчевій" (більш жорсткій по карантинним обмеженням) зоні. Причина - високий показник захворювання на коронавірус.

Вийти в ефір