Останні новини

"Якщо Кличко нас не почує, зробимо так, щоб почув весь Київ" - вкладники “Аркади” про можливість радикальних дій

Інвестори новобудов від банку “Аркада” покладають відповідальність за замороження будівництва та фактично позбавлення їх даху над головою на міського голову Віталія кличка та КМДА. Вони стверджують, що готові до більш радикальних дій за свої права, а ніж пікет у наметах під КМДА.

Про це вкладники банку розповіли в ефірі телеканалу Kyiv Live, долучившись до нього телефоном.

Інвестор у ЖК “Еврика” вважає, що оскільки влада їх не чує, треба вдаватися до більш радикальних дій.

“Нас влада не чує і треба більш якісь радикальні дії, поки вибори не відбулися. Напевно, варто перекрити вулиці”, - говорить чоловік, який придбав квартиру у ЖК “Еврика” за 25 тисяч доларів США.

“Якраз зараз шанс у нас, у інвесторів, вкладників банку "Аркада", що влада на нас якось відреагує. Після виборів про нас знову все забудуть, хіба що прийдуть нові люди до влади”, - зазначає вкладник.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/_b1DsXub5KE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Також до студії зателефонував інвестор на ім’я Сергій, який вклався у ЖК “Патріотика”. Він вважає, що влада над мітингарями-інвесторами відверто насміхається. 

“Ми живемо більше 120 днів біля КМДА, вони (міська влада - ред.) ходять і просто сміються над нами, знущаються. Вони заводять нас в кабінети і лише обіцяють.

На його думку варто зібрати багатотисячний мітинг на Хрещатику, щоб позбавлених житла людей почув весь Київ.

“Якщо така ситуація, якщо нас не чують, якщо нас не бачать, будь ласка, Дмитро (звертається до Дмитра Кузенного - ред.) проведіть справжній великий мітинг на Хрещатику. Візьміть усіх 13 тисяч людей, щоб перекрили дорогу, “по кришці” щоб їм дали, фаєри, щоб ніхто не розходився 2 дня, дві доби. Щоб нас вже почув весь Київ. Я всю свою сім'ю виведу”, - просить інвестор.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LKJnU85_vwA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 13 тисяч людей залишилися без житла. Вони заробляли, відкладали, позичали, щоб жити у власній квартирі від «Аркади», пити чай з родиною вечорами та виховувати дітей. А що вони отримали? Намети під КМДА.

Вийти в ефір