Останні новини

"Якщо вас щось не влаштовує в вашому житті - виходьте під Кабмін": Оля Полякова прокоментувала Kyiv Live організовану нею акцію

Оля Полякова вважає, що її акцію під Кабміном, присвячену відміні заборони на проведення концертів артистами без відповідного КВЕД, не підтримали інші артисти, адже український шоу-бізнес дуже розділений. А влада не хоче розбиратися та йти на контакт.

Про це співачка сказала в інтерв'ю телеканалу Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ussS0vwX3YM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"В нас ніхто нікого ніколи не похвалить, ніхто ні за кого не втрутиться, коли комусь паршиво, ніхто ні за кого не порадується", - сказал Полякова.

Причиною такого ставлення не лише в шоубізнесі, а й у повсякденному житті вона бачить у бідності життя людей. На закиди стосовно своєї заможності артистка заявила:

"По-перше: якщо вас щось не влаштовує у вашому житті - виходьте під Кабмін, вимагайте аби влада вас чула".

Профспілка музикантів вирішила змінити несправедливість заборони проведення концертів приватним співакам без відповідного КВЕД.

Щодо глухоти влади, де, тим не менш, достатньо людей з шоу-бізнесу, Полякова сказала:

"Вони не хочуть розбиратися, розумієте. Вони нічого про нас не знають і не знають про нашу проблему. Ну шо це міністерство культури, яке все життя живе на горбі у держави, яке там їсть, п'є і кормиться і ми, яким ніхто копійки не дав".

Нагадаємо, 3 вересня під Кабміном Оля Полякова провела акцію проти заборони влаштовування концертів окремими співаками. Згідно з нового рішення влади, концертну діяльність нині можуть проводити лише ті організації, для яких це є первісним видом роботи згідно КВЕД(класифікації видів економічної діяльності).

Крім того, спрощене оподаткування вашої економічної діяльності можливе лише  якщо ви входите у певні групи платників єдиного податку. Тобто сума вашого податку визначається видом вашого КВЕДу.

Вийти в ефір