Останні новини

"Якщо ви не знайдете мене, то я стрибну": у Києві чоловік хотів покінчити з собою на мосту Метро

До столичних патрульних звернувся чоловік і повідомив, що стрибне з мосту, назви якого не знає. У виклику було зазначено, що, ймовірно, він стоїть на Північному мості.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби патрульної поліції Києва.

Патрульні Олександр Логвінов та Богдан Меншов вирушили перевірити Північний міст. Інспектори зателефонували заявнику, намагалися дізнатися більше подробиць. Він відповідав на запитання нерозбірливо, але патрульним вдалося дізнатися, що поруч з ним ходить метро. Миттю автопатруль вирушив на міст Метро, посеред якого, за огорожею й виявив чоловіка.

Громадянин дав патрульним зрозуміти, що у разі наближення стрибне, тож довелося використовувати психологічні прийоми. Врешті, після тривалих вмовлянь, чоловік самостійно переліз огорожу. Правоохоронці заспокоїли його та викликали бригаду медиків, які шпиталізували чоловіка.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fkyivpatrol%2Fvideos%2F788601871735267%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, патрульні поліцейські врятували життя будівельнику. До правоохоронців звернулась мешканка району, де напарники виписували штраф порушнику ПДР. Жінка благала допомогти будівельнику, у якого почалась сильна кровотеча через поранення.

Вийти в ефір