Останні новини

"Замість 2-3 поверхів - багатоповерхівка": у Києві на вулиці Гвардійській мешканці виступили проти будівництва

8 серпня у Києві мешканці вулиці Гвардійської протестують проти незаконного будівництва. Мешканці зазначають, що на замість низького будинку хочуть вкотре звести багатоповерхівку. 

Про це повідомляє кореспондент Оперштабу телеканалу Kyiv Live.

За словами жителів району, на вулиці машини розбили дорогу.

"Вони почали будівництво - змістився ґрунт. Тут раніше озера були. Вони незаконно захопили землю у людей", - розповів мешканець по-сусідству. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/i_7QqUz1-gs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Активісти також зазначають, що забудовники вирубили всі дерева, який тримали цей ґрунт.

"Взимку тут все обмерзне. Ви можете уявити, що це буде для транспорту і для нас? Суцільна доріжка із льоду. Я живу навпроти і в нас від цієї техніки вся підлога вібрує постійно", - зазначила мешканка.

Фото: Денис Мінін, Kyiv Live

Фото: Денис Мінін, Kyiv Live

За словами архітектора, це це не перше будівництво на ширмі. Він наголосив, що замість 2-3-ох поверхів будують багатоповерхівки. 

Нагадаємо, 8 вересня у Києві під Офісом президента Володимира Зеленського відбувається акція за збереження книжкового ринку "Петрівка". На подію вийшло близько 300 підприємців.Вийти в ефір