Останні новини

"Запевняв, що їде ховати свою тітку": ізраїльтянин намагався дати $3 тисячі хабара співробітниці Держприкордонслужби

18 вересня ізраїльтянин намагався обійти заборону для іноземців на в'їзд в Україну, запевняючи, що їде поховати свою тітку Тамару. В аеропорту Бориспіль він намагався підкупити співробітницю Держприкордонслужби.

Про це зазначається у повідомленні пресслужби відомства.

Однак чоловік, який слідував ще з двома своїми співвітчизниками, спробував дати співробітниці ДПСУ 3 тисячі доларів хабаря за перегляд рішення про відмову. Чоловік запевняв, що нібито їде поховати свою тітку Тамару. Працівниця Держприкордонслужби від хабаря відмовилася, зате поінформувала компетентні органи. Правопорушення було задокументовано, матеріали направлені в Бориспільський відділ поліції. Тепер іноземцю заборонено в'їзд на територію України терміном на три роки.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/V2U74uHDdqQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, паломники-хасиди повністю звільнили територію прикордонного пункту Яриловичі. Вони попрямували відзначати Новий Рік в Гомель, Пінськ і інші населені пункти Білорусі. На КПП залишилося багато сміття.

Вийти в ефір
01.11