Останні новини

"Засади" сквер: у Києві стартують громадські обговорення щодо "зеленої зони" на Печерську

З 8 жовтня упродовж місяця кияни зможуть взяти участь в обговоренні проекту облаштування частини скверу на Печерську. У межах програми залучення громадськості до планування столичного простору будь-хто охочий матиме змогу розробити концепцію майбутньої "зеленої зони" у центрі міста.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби КМДА.

Створення другої частини скверу по вулиці Тверський тупик в Печерському районі

Фото КМДА

Участь жителів у плануванні публічних просторів міста розробляється проектом Council of Europe: civil participation у партнерстві з Управлінням екології та природних ресурсів КМДА та КО "Київзеленбуд”. З 8 жовтня почалася його "пілотна серія" - кияни зможуть вирішити, як виглядатиме друга частина скверу у Печерському районі на вулиці Тверський Тупик.

Першим кроком будуть  консультації з громадськістю.

Етапи проведення консультацій: 

  • онлайн анкетування до 22.10.20;
  • проведення фокус груп - до 22.10.2020;
  • воркшоп із розробки концепції майбутнього скверу - 27.10.2020 (дата уточнюється);
  • презентація результатів консультацій - до 05.11.2020.

До 22 жовтня слід заповнити анкету: "Створення другої частини скверу по вулиці Тверський тупик в Печерському районі". Тут можна буде викласти своє бачення майбутнього скверу. Зареєструватися -  за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdk5CSD7PX2UZcQWQ_CAEPDbC2hFHi52gZwtCdQdhG-vpVhNg/viewform.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я зафіксувала новий антирекорд захворюваності на коронавірус за добу у світі, Україна та Британія підписали нову угоду про торгівлю, а студенти КНУ імені Тараса Шевченка знову пішли на карантин. Детальніше про ці та інші події за 8 жовтня читайте у матеріалі Kyiv Live.

Вийти в ефір