Останні новини

"Завжди чихвостив українців": екс-захисник "Шахтаря" розповів про ставлення Луческу до гравців

35-річний екс-гравець донецького "Шахтаря" і збірної України Артем Федецький розповів про різне ставлення Мірчі Луческу до різних гравцiв донецького клубу. За його словами, румунський фахівець краще ставився до бразильців, ніж до українців.

Про це він розповів в ефірі YouTube-канал Вацко Live.

"У Луческу своє бачення. Скажу, що він тренер топовий. З приводу розкриття талантів, особливо молодих бразильців – просто бомба. Він ні з ким не прогадав, може, були поодинокі випадки, але це несуттєво. А в плані людських якостей – питання риторичне - що не так? В першу чергу відношення до одних одне було, до інших – інше. До легіонерів лояльніше. Завжди чихвостив українців. Я потім почав аналізувати, це напевно через те, що легіонери були куплені за шалені гроші", – заявив Федецький.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Pp2w5NMkyZg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Раніше Федецький заявив, що шокований переходом Мірчі Луческу в київське "Динамо". На думку Артема, румунський фахівець творив історію в донецькому клубі і не мав права так легко перейти в стан основного конкурента "гірників".

Нагадаємо, White Boys Club продовжує вимагати відставки головного тренера "Біло-синіх" Мірчі Луческу. Їхньої думки не змінили навіть дві перемоги клубу поспіль. Нещодавно клуб обіграв "Олімпік" та виборов Суперкубок України в "Шахтаря".Вийти в ефір