Останні новини

"Злодій в законі": на Київщині затримали відомого грузинського кримінального авторитета

На Київщині правоохоронці затримали 43-річного уродженця Грузії зі статусом "злодія в законі". Він незаконно потрапив в Україну, аби поширити злочинний вплив в кримінальному світі.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

"Свій статус він отримав у 2013 році в Стамбулі. Крім того, має родинні зв’язки зі "злодієм в законі" Таріелом Оніані", - йдеться у повідомленні.

9 вересня поліція затримала його на території одного з населених пунктів Київської області.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDSI.police.ukraine%2Fvideos%2F704499220420018%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Працівниками Державної міграційної служби України стосовно чоловіка було складено адміністративний протокол - стаття 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, деякі магазини скандальної ювелірної мережі досі працюють. Компанія В2В Jewelry фігурує у розслідуванні СБУ стосовно шахрайства й обдурювання вкладників. Там пояснили, чому певні точки мережі все ще відкриті.

Вийти в ефір