Останні новини

"Знайшли тему, побудовану на українському фольклорі": солістка гурту "Go-A" розповіла про нову пісню для "Євробачення 2021"

На пісенному конкурсі "Євробачення 2021" Україну представить гурт "Go-A". Солістка Катерина Павленко зізналася, що музиканти вже активно працюють над новою піснею.

Про це вона розповіла в ефірі програми "Сніданок з 1+1".

Євробачення 2021 - гурт Go-A розповів про нову пісню з якою представить  Україну - відео - Гламур - TCH.ua

Фото - Instagram

За словами артистки, гурт займався написанням нового матеріалу впродовж усього літа та майже визначився, з якою саме композицією вони поїдуть в Роттердам.

"Ми вже написали декілька пісень, але ми ще будемо писати, поки є час і поки не відчуємо, що це та пісня, з якою ми поїдемо. У нас є декілька варіантів, але ще одна пісня у нас в роботі, на яку головні ставки", - розповіла Павленко.

Про вищезгаданий трек не розкрила таємниць, але заявила, що тема, якої торкнуться музиканти, буде важливою для країни.

"Ми знайшли дуже цікаву тему, пов'язану з Україною, яка дуже резонує в нас особисто. Вона буде побудована на українському фольклорі. Ми зараз якраз працюємо над нею. Мені здається, що це та сама пісня, з якою ми будемо представляти Україну", - додала співачка.

Конкурс "Євробачення-2021" відбудеться у травні 2021-го року в Роттердамі.

Нагадаємо, що для "Євробачення 2021" організатори ввели нове правило. Тепер всі учасники мають зазделегідь відзняти відео свого живого виступу, яке стане гарантією їх участі.

Вийти в ефір
27.11