Останні новини

"Золотий" пляж: прокуратура вимагає повернути киянам ділянку на Венеціанському острові

Київська місцева прокуратура №10 вимагає повернути землі пляжу Золотий у столичному Гідропарку територіальній громаді міста. Вони належать водному та природно-заповідному фонду України, але фізічна особа зареєструвала їх на себе, підробивши документи.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

У повідомленні сказано, що земельна ділянка, яка є частиною прибережної захисної смуги річки Дніпро і знаходиться на Венеціанському острові, незаконно використовується суб'єктом господарювання. На ділянці була збудована нежитлова споруда. Права власності на неї зареєстрували на підставі підроблених документів.

Особу, яка незаконно оформила право власності на будівлю, Шевченківський райсуд притягнув до кримінальної відповідальності. Тепер столична прокуратура звернулася до суду, аби повернути ділянку громаді міста.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua/posts/3812552398756094&show_text=true&width=552&height=842&appId" width="552" height="842" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Раніше ми писали, що НАБУ завершило розслідування корупції топ-чиновника Генпрокуратури. Ігоря Щербину підозрюють у шахрайстві на суму 150 тисяч доларів та підбурюванні до надання цієї суми колишньому директору Державного бюро розслідувань Роману Трубі, куму Щербини.


Вийти в ефір