Останні новини

А економістам норм: де тепер встановлять скандальний новорічний капелюх

Капелюх здаватимуть в оренду усім установам, що виявили бажання його отримати

Скандальний капелюх, що недовго прикрашав верхівку ялинки на Софійській площі, відправиться до Київської школи економіки. Саме їй в оренду віддали об'єкт представники Folk Ukraine. Капелюх встановлять на дах будівлі, яка розташована на Деміївській площі. Проте перебуватиме вона там лише 3 місяці. А далі швидше за все "піде по руках", приносячи дохід організаторам, до яких повернеться лише 1 грудня 2021 року.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Сегодня.

Капелюх на Софійській.jpg

Фото Ігор Добруцький

Казковий капелюх, який зі скандалом зняли з верхівки головної ялинки країни та поставили на Софійській площі як фотозону для виконання бажань, демонтують швидше за все вже 11 числа. Проте з Києва арт-об'єкт нікуди не подінеться: прихистити його на 3 місяці за орендну плату зголосилася Київська школа економіки Тимофія Милованова. Заклад на вулиці Дмитрівській був одним з 15 бізнес-установ, що ще під час грудневих суперечок погодилися забрати капелюх собі.

"Перша організація, яка погодилася взяти до себе капелюх і прикрасити ним свою будівлю, була Kyiv School of Economics Тимофія Милованова. Нині вони повторно звернулися до нас. І ми віддаємо казковий капелюх їм в оренду на три місяці. Після цього капелюх віддамо в оренду іншим бізнес-структурам, які виявили бажання", - розповів ЗМІ Ігор Добруцький, керівник Folk Ukraine, яка організовувала цьогоріч новорічне свято.

Суму оренди не озвучують, до організаторів капелюх повернеться лише 1 грудня 2021 року у Добропарк, де заплановане відкриття сезону Зима за містом.

Нагадаємо:

  • Головна ялинка України у цьому році мала бути у "чарівному капелюсі". У столичній мерії пояснили, чому обрали саме цей аксесуар.
  • Капелюх уособлює казку і є немов оберегом для лісових звірів, якими прикрашене дерево.
  • Факт встановлення капелюха замість зірки викликав шквал емоцій та реакцій у мережі. Комусь капелюх припав до душі, а хтось абсолютно не розумів і не підтримав таку ідею прикраси головної новорічної красуні. Прессекретар ПЦУ розкритикував капелюх на ялинці на території собору, заявивши, що "потрібно мати здоровий глузд".
  • Казкового капелюха, що прикрашав головну новорічну ялинку країни все-таки знімуть з верхівки, натомість його замінять восьмигранною зіркою.
  • 13 грудня з головної ялинки країни на Софійській площі зняли скандальний капелюх. 
  • Скандальний капелюх на верхівці головної ялинки країни, що розташована на Софійській площі у Києві, обійшовся організаторам у 75 тисяч гривень. До слова, сама ялинка коштувала рівно стільки ж.
  • 17 грудня, на верхівку головної ялинки країни, яку встановили на Софійській площі, закріпили різдвяну зірку. Вона замінила казковий капелюх, який захейтили віряни та прихильники різдвяної традиції.
  • Предстоятель ПЦУ митрополит Київський Епіфаній заявив, що церква наполягала на традиційній зірці на ялинці, бо капелюх викликав багато обговорень та суперечок у суспільстві. До того ж зірка - є біблійним символом Різдва. Щодо самого капелюха - то, на його думку, такі зміни варто обговорювати з українцями та киянами заздалегідь.
  • В Україні вже кілька років поспіль навколо головної ялинки розгорається гучний скандал. Цей рік не став винятком, українці розділились на два табори: хтось був за креативну ідею із капелюхом на верхівці дерева, а комусь ця задумка зовсім не сподобалась.
Вийти в ефір
21.01