Останні новини

А ось МОН вважає інакше: у міністерстві порадили організувати дистанційне навчання через погоду

Засновники закладу освіти можуть самостійно ухвалювати рішення щодо тимчасово призупинення навчання

МОН рекомендувало школам, департаментам освіти та науки в областях і КМДА на час складних погодних умов навчати дітей дистанційно. А також провести інструктаж щодо запобігання переохолодження тощо. У той же час київська влада оголосила про відновлення навчання наступного тижня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу відомства.

Читайте також: У КМДА розповіли, що буде зі школами та дитсадками у понеділок

Аби зберегти здоров'я дітей та організувати навчальний процес належним чином, МОН радить розглянути можливість ці дні викладати учням дистанційно, за допомогою інтернет-ресурсів. А також проінструктувати учителів та школярів щодо попередження переохолодження та техніки безпеки.

У міністерстві додали, що згідно з Санітарним регламентом для закладів середньої освіти при надзвичайних погодних умовах та ситуаціях засновники НЗ можуть самостійно ухвалювати рішення тимчасово призупинити навчання.

Нагадаємо:

  • 11 лютого Київрада 91 голосом ухвалила рішення, згідно з яким пільгові категорії громадян зможуть відвідувати муніципальні музеї столиці безкоштовно. Окремо слід буде сплатити лише екскурсію і діятиме ця акція лише при наявності відповідного документа.
  • У Києві перед судом постане жінка, котра обманула подружжя з Китаю. Вона пообіцяла народити дитину за програмою сурогатного материнства, а насправді віддала власну дитину, за яку їй заплатили 400 тисяч гривень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03