Останні новини

"Абсолютно все пробувала": Слава Камінська розповіла про своє ставлення до наркотиків

Співачка полюбляла експериментувати.

Відома українська співачка Слава Камінська відверто розповіла про своє ставлення до наркотиків. Виявляється, учасниця жіночої поп-групи "НеАнгели" раніше була тією ще розбишакою та мало замислювалася про наслідки своїх дій.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на YouTube.

Читайте також: Стало відомо, хто став переможцем "Голос країни-11"

36-річна Слава Камінська зазначає, що раніше пробувала різні наркотичні речовини, щоб досягти стану максимальної концентрації або просто відчути себе щасливою. Жінці ці експеременти зовсім не здавалися чимось страшним.

"Я у шоубізнесі давно. Все пробувала. Абсолютно все пробувала. Мені завжди було цікаво розкривати нову реальність, нові пізванавати відчуття. Я пробувала все. Лише не кололася", - поділилася співачка.

Також Камінська зауважила, що раніше для неї не складало труднощів вийти на сцену у алкогольному сп'янінні. Одного разу вона навіть зірвала зйомку кліпа, який, до речі, так і не вийшов. Стосовно наркотиків зірка зазначає, що це було цікаво для неї раніше, але зараз втратило актуальність.

"Це триває недовго. Будь-яка карета перетворюється на гарбуз. На жаль оці "серотонінові ями" - це жахливо. Обмежена кількість хвилин задоволення заради того, щоб потім мучитися. У мене дуже важко проходили всі ці моменти після гулянок", - поділилася співачка.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/eveMna8qj6s" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05