Останні новини

Аби порахувати всіх дітей Києва: умови безкоштовного проїзду для школярів трохи змінилися

Впровадження електронних учнівських затягнули через проблемне врегулювання пільговиків з інших міст

Поки не працює електронний учнівський, діти можуть безкоштовно користуватися метром завдяки старій "книжечці". І поки батьки в мережі скаржаться на збори коштів для неіснуючих документів, у метро працівники пропускатимуть власників учнівського як усіх, через турнікет.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пост депутата Київської міської ради Олександра Гончарова.

Алгоритм проходу школярів трохи змінився: робітник метрополітену своєю службовою е-карткою під відеокамеру пропускає учня через турнікет (там, де всі проходять). Це робиться для того, аби підрахувати, скільки дітей за місяць скористалося метро і яку компенсацію за цих пільговиків очікувати від міста.

Поки не діє електронний учнівський, безкоштовно проїхати на метро можна зі старим зразком документа, де має бути вказаний клас, підпис директора та печатка школи.

У коментарях батьки викрили декілька проблем з системою е-учнівських. У декого почали збирати на них гроші, але картки ніхто так і не побачив.

Снимок экрана (1392).pngСнимок экрана (1393).png

Нагадаємо, який Новий рік без феєрверків? Вони дають відчуття свята, веселощів та створюють зимовий настрій. Водночас ці ж самі салюти несуть велику небезпеку. Травми людей та тварин, пожежі та навіть смерть - ціна “вибухового” свята.

Вийти в ефір
20.04