Останні новини

Аеродром "Київ" відреконструюють: коли, як та за чий кошт

Роботи планують завершити до 2025 року

Київська міська державна адміністрація розпорядилася провести масштабну реконструкцію аеродрому Міжнародного аеропорту "Київ". Здійснити це планують до 2025 року.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу аеропорту.

Читайте також: В аеропорту Дубаї змінили написання столиці Україниаеропорт київ.jpg

Міжнародний аеропорт "Київ" імені Сікорського. Фото з відкритих джерел

Роботи з реконструкції триватимуть з 2021 до 2025 року. Планують подовжити злітно-посадкову смугу на 500 метрів (до 2810 м), побудувати нові руліжні доріжки, перони, світлосигнальне обладнання тощо.

Головна мета реконструкції, як зазначають в аеропорті,— підвищення рівня безпеки польотів, зменшення шумового та екологічного навантаження на навколишнє середовище. 

Відтак, в результаті аеропорт зможе приймати сучасні літаки з більшою пасажиромісткістю і меншим рівнем шуму - на кшталт Airbus A321.

На першому етапі реконструкції планується розробка проєктно-кошторисної документації об'єкта. На цій стадії роботи фінансуватиме КП Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни). Надалі фінансувати роботи з реконструкції аеродрому буде здійснюватися за рахунок бюджетних або залучених коштів.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03