Останні новини

Афера на 10 мільйонів: на Київщині судитимуть депутата за підроблені документи та привласнення землі

Депутата Васильківської районної ради судитимуть за незаконно набуту у власність земельну ділянку площею майже 30 га вартістю понад 10 млн грн. У 2017 році депутат райради використав підроблені документи.

Про це зазначається у повідомленні пресслужби київської обласної прокуратури.

Чоловік використав підроблений державний акт та витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, ввівши в оману державного реєстратора, зареєстрував право власності на вказану земельну ділянку.

Після чого, цю землю підозрюваний передав до статутного капіталу фермерського господарства, у якому є директором та в подальшому передав її до статутного капіталу фермерського господарства, у якому також є директором.

"Дії особи кваліфіковано за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 4 ст. 358 (використання підроблених документів), ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, у великому розмірі), ст. 366-1 (поданні суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції") КК України", - зазначається у повідомленні.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила корупційну схему на “Укрзалізниці” на суму понад 60 мільйонів гривень. Вона полягала у постачанні низкою комерційних підприємств вживаних запчастин, які встановлювали на тепловози під виглядом нових.

Вийти в ефір
01.11